Silikony světové třídy pro celosvětová řešení

Profil Společnosti


CHT UK Bridgwater Ltd vyrábí silikonové materiály již déle než 40 let

Během této doby jsme získali velkou řadu zkušeností, odborné praxe a významnou reputaci díky vysoce kvalitním produktům, které splňují vysoké požadavky pro používání i v těch nejnáročnějších aplikacích, vč. leteckého a automobilového průmyslu.

Naše nové centrum pro výzkum a vývoj v UK se z velké části zaměřuje na výzkum a rozvoj materiálů pro elektrické a elektronické aplikace, na materiály pro přenos tepela a nekorozivní lepidla a tmely. Náš zákaznicky orientovaný vývojový plán a flexibilní výrobní závody nám umožňují udržet krok s potřebami dnešních moderních výrobních metod i s nejnovějšími konstrukčními požadavky. 

Kvalifikovaný a zkušený prodejní a technický personál je připraven navštívit vaše pracoviště v rámci celé Evropy a poskytnout vám poradenství při výběru produktů a výrobních metod. Naše odborné znalosti pokrývají všechny oblasti použití 1- a 2-složkové RTV silikonové chemie, se silnou orientací na řešení aplikací.

V společnosti ACC Silicones jsme odhodláni vyrábět vysoce kvalitní výrobky a zároveň minimalizovat dopad na životní prostředí. Další informace si můžete stáhnout z naší webové stránky o kvalitě a environmentální politiky.

ACC Silicones je nyní členem CHT Group. Díky tomu máme přístup k dalším odborným znalostem a zkušenostem z celého světa a navíc máme k dispozici další výrobní zařízení a kapacity v Evropě, Číně a USA.

O skupině CHT

CHT Group je středně velká globální skupina se specializací na chemii. Aktivity v oblasti vývoje, výroby a prodeje mají celosvětový rozsah. Sídlo CHT Group se nachází v německém Tübingenu.

Produkty CHT zlepšují kvalitu, funkčnost a výkonnost textilií, stavebních materiálů, barev, povlaků, papíru a agrochemikálií, jakož i přípravků pro osobní péči v oblasti spotřebního zboží.

Spojením silných stránek členů celé skupiny se neustále vyvíjejí nové produkty, aplikace a procesy. Vysoce kvalifikovaní odborníci pracují ve špičkově vybavených laboratořích pro vývoj, analýzu a aplikační inženýrství, a přicházejí s nápady a řešeními, která splňují nejnovější požadavky.

CHT Group má 30 sesterských společností, které se nacházejí ve 20 zemích světa a to na všech kontinentech.

CHT má téměř 2200 zaměstnanců na celém světě a proto je vždy velice blízko svým zákazníkům na všech trzích.

V roce 2016 vytvořila skupina CHT obrat ve výši 420 milionů EUR.

Pro více informací navštivte: www.cht.com

Zakázkové výrobní zařízení


Naše flexibilní zařízení založené na dávkové výrobě nám umožňuje nabídnout takové specifické složení materiálu, aby byly splněny jakékoliv speciální požadavky na aplikaci. S ohledem na zvážení obchodní stránky věci jsme schopni chemicky přizpůsobit naše produkty a měnit jakékoliv z následujících vlastností:

  • reologie - od hustých past po volně tekoucí viskozity,
  • rychlost vytvrzení a dobu nelepivosti,
  • tepelnou vodivost,
  • tvrdost,
  • barvu,
  • provozní teplotní rozsahy,
  • způsob vytvrzení,
  • balení a systém dávkování.
Contact Us